Activiteiten

14-09-2022 > 30-06-2023

Opleiding: Algemene informatie mbt Postgraduaat Neurologische Zorg

Details

15-09-2022 > 26-01-2023

Opleiding: Basisopleiding Neurologische Zorg
ism Arteveldehogeschool

Details

20-01-2023 > 23-06-2023

Opleiding: Basisopleiding Neurologische Zorg
ism UC Leuven- Limburg

Details

15-09-2022 > 22-12-2022

Opleiding: Postgraduaat Neurologische Zorg - voorgezette opleiding Beroertezorg
ism Vives Brugge

Details

10-02-2023 > 22-06-2023

Opleiding: Postgraduaat neurologische zorg - voortgezette opleiding neurochirurgische zorg
ism Arteveldehogeschool

Details

27-01-2022 > 02-06-2022

Opleiding: Basisopleiding Neurologische Zorg
ism Odisee

Details

30-11--0001

Congres: testpagina PDF

Details

Kernactiviteiten | Samenwerking | Doelgroep | Bestuur

Over BVNV

Kernactiviteiten

  • Organiseren van een jaarlijks tweedaags nationaal congres in samenwerking met sprekers uit verschillende neurocentra in België.
  • Stimuleren van congresbezoek door leden, zowel nationaal als internationaal.
  • Medewerking verlenen aan hogescholen verpleegkunde voor organisatie opleiding Postgraduaat Neurologische Zorg
  • Ontwikkelen van een functieprofiel voor neuroverpleegkundigen

Samenwerking

  • De European Association of Neurosciences Nurses (EANN)
  • De World Federation of Neurosciences Nurses (WFNN)

Doelgroep

Wij richten ons tot paramedici en medici van:

  • Neurologieafdelingen,
  • Neurochirurgieafdelingen,
  • Kinderneurologie,
  • Operatiekwartieren neurochirurgie,
  • Poliklinieken neurologie,
  • Poliklinieken neurochirurgie,
  • Verpleeghuizen en revalidatiecentra,
  • Opleidingsinstellingen,
  • Thuiszorg,
  • Diensten die met neuropatiënten te maken hebben.

Bestuursleden

Dhr. Guy Aerts, voorzitter BVNV- ABIN

Hoofdverpleegkundige Stroke- Unit/ Neurochirurgie- UZ Gasthuisberg Leuven

T: 016/ 34 45 10
E: Guy.Aerts@uzleuven.be

 

 

Dhr. Willem Geysen, ondervoorzitter BVNV- ABIN
Hoofdverpleegkundige Neurochirurgie & Algologie - AZ Nikolaas
T: 03 760 21 736
E: willem.geysen@aznikolaas.be

 

Dhr. Wim Coppens, secretaris BVNV- ABIN

Hoofdverpleegkundige Neurochirurgie- UZ Gent

T: 09/ 332 31 55

E: wim.coppens@uzgent.be

 

 

Dhr. Bart Thomis, schatbewaarder BVNV- ABIN

Hoofdverpleegkundige Neurochirurgie- Jessa ziekenhuis  Hasselt

T: 011/ 33 90 81
E: bart.thomis@jessazh.be

 

 

Dhr. Rudy Baumans, bestuurslid BVNV- ABIN

Hoofdverpleegkundige Neurologie/ neurochirurgie- UZ Antwerpen

T: 03/ 821 57 51

E: Rudy.Baumans@uza.be

 

Mevr. Liesbet Vleugels, bestuurslid BVNV- ABIN

Hoofdverpleegkundige Neurochirurgie- UZ Gasthuisberg Leuven

T: 016/ 34 45 23
E: Liesbet.Vleugels@uzleuven.be

 

Dhr. Willem Geysen, Ondervoorzitter BVNV

Hoofdverpleegkundige Neurochirurgie & Algologie - AZ Nikolaas
T: 03 760 21 736
E: willem.geysen@aznikolaas.be
 

 

Mevr. Ann Baeyens, bestuurslid BVNV- ABIN

Verpleegkundige - AZ Maria Middelares Gent

 

Dhr. Piet Temmerman, bestuurslid BVNV- ABIN

Hoofdverpleegkundige Neurologie/ Neurochirurgie- AZ St. Blasius Dendermonde

T: 052/ 25 25 92
E: Piet.Temmerman@azsintblasius.be

 

Mevr. Mieke Vlassak - bestuurslid BVNV - ABIN

Hoofdverpleegkundige Neurochirurgie - ZOL

T: 089/32 62 12

E: mieke.vlassak@zol.be

 

Dhr. Dirk Van Raemdonck, bestuurslid BVNV- ABIN

Hoofdverpleegkundige Neurologie & Stroke Unit- UZ Brussel

T: 02/ 477 77 33
E: dirk.vanraemdonck@uzbrussel.be

 

 

Dhr. Piet Eelen, bestuurslid BVNV- ABIN

Referentieverpleegkundige MS/ verpleegkundig specialist MS
Nationaal Multiple Sclerose Centrum Melsbroek

T: 02 597 87 23
E: piet.eelen@mscenter.be
 

 

Mevr. Annick Van Merhaegen- Wieleman, bestuurslid BVNV- ABIN

MS verpleegkundige - UZ Brussel

T: 02 476 34 35
E: annick.vanmerhaegenwieleman@uzbrussel.be

 

 

Mevr. Wendy Sterckx, bestuurslid BVNV- ABIN

UC Leuven Limburg - Lector/ Verpleegkundige Neurochirurgie

E: wendy.sterckx@ucll.be

 

 

Mevr. Sarah Wulteput, bestuurslid BVNV- ABIN

Artveldehogeschool  -  Docent

E: sarah.wulteput@arteveldehs.be
 

 

Mevr. Anja Lorrez, bestuurslid BVNV- ABIN

AZ groeninge  - Verpleegkundige/ beroertecoach

E: anja.lorrez@azgroeninge.be